Системи охолодження технологічних процесівТермоконтролериСистеми обробки пробокФрікуллериЧиллери

Сучасні технології виробництва виробів з полімерів, такі як лиття під тиском, екструзія, екструзійне або інжекційне формування, термоформовка засновані на плавленні полімерів, формуванні вироби при високій температурі і наступному охолодженні. У всіх цих виробництвах необхідна підтримка заданої температури процесу при формуванні виробу і відведення тепла під час охолодження виробів. Завдання з підтримки заданої температури обладнання та / або відведення тепла вирішуються за допомогою спеціального обладнання - чілерів, терморегуляторів, теплообмінників, насосного обладнання та трубопроводів, систем управління і контролю. Все це обладнання можна виділити в окрему систему охолодження виробничого підприємства.

Наша компанія IBC Systems спеціалізується на проектуванні, постачанні обладнання, монтажу і технічному обслуговуванні систем охолодження для промислових підприємств. Наша спеціалізація - системи охолодження для підприємств, виробників виробів з полімерів. За 12 років роботи ринку України, компанія IBC Systems спроектувала і поставила обладнання для кількох десятків таких систем охолодження.

Компанія IBC Systems є офіційним представником і постачальником італійської компанії BLAUWER. У лінійці продукції BLAUWER - високоефективне обладнання для термостатування і охолодження технологічних процесів:

чиллери (охолоджувачі води), серії CHILLWER, з повітряним або водяним охажденіем конденсатора і холодопродуктивністю від 5 до 1440 кВт відрізняються використанням самих передових технологій в холодильній техніці, що забезпечує їх максмальную енергоефективність. Промислові охолоджувачі BLAUWER мають один з найвищих коефіцієнт перетворення електрики в хладопроізводітельность на європейському і світовому ринках холодильного обладнання.

драй-куллер (сухі градирні) серії DRYWER - теплообмінники типу вода повітря, використовуються для відводу теплоти через теплообмін з атмосферою. Драй-куллер виробництва компанії BLAUWER відрізняються використанням високоефективних багатошарових теплобменніков і високотехнологічних і енергозберігаючих вентиляторів. Використання сухих градирень в системах охолодження дозволяє досягти економії до 70% електроенергії, що витрачається на охолодження технологічних процесів.

терморегулятори (термостати) серії HYDROWER – призначені для підтримки заданої температури теплоносія / інструменту / переробляється. Терморегулятори HYDROWER можуть підтримувати температуру в діапазоні +20 ... +200 С при використанні в якості теплоносія води і + 20 ... + 350 ° С при використанні в якості теплоносія масла. Великий список додаткових функцій, висока точність терморегулювання, надійність обладнання BLAUWER дозволяють досягати нашим клієнтам високої якості виробленої продукції.

Крім того, ми поставляємо в Україні та інше обладнання для систем охолодження води на виробництві, включаючи насосні групи, системи управління, централізовані і енергозберігаючі системи охолодження.

Купити промисловий охолоджувач води в Україні на ibc-systems.com.ua

На сайті компанії IBC Systems в Україні ви можете замовити системи охолодження і терморегулювання води на підприємствах різного виду і холодопродуктивності виробництва компанії BLAUWER з Італії. Основні переваги їх покупки на нашому сайті:

  • оригінальну якість обладнання, виготовленого за міжнародними стандартами, що підтверджено відповідними сертифікатами. Продукція бренду BLAUWER - одна з кращих на світовому ринку, вона перевершує аналогічну продукцію конкуруючих брендів по надійності та енергоефективності;
  • широкий асортимент холодильного обладнання, що дозволяє підібрати відповідне рішення для будь-якого технологічного процесу, в якому потрібне охолоджування води;
  • найвигідніша ціна промислових охолоджувачів води на українському ринку;
  • оптимально швидкі терміни поставки обладнання, його монтаж, запуск і налагодження сертифікованими фахівцями нашої компанії;
  • надання офіційної гарантії виробника на будь-яку систему і обладнання на термін 2 роки;
  • гарантійний та післягарантійний сервіс, навчання персоналу клієнта обслуговування і ремонту устаткування, постачання оригінальних комплектуючих і запчастин.

Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво компаніям, підприємствам і індивідуальним підприємцям, які виготовляють вироби з пластмас і полімерів. Якщо вам потрібні сучасні промислові системи охолодження води - зв'яжіться з нами за номерами телефонів або електронною адресою, зазначеною на сайті!