Дозатори барвника

Використання добавок до основного матеріалу, таких як барвники, стабілізатори, пластифікатори і т.д., одночасне використання різних марок полімерів або додавання вторинного полімеру дозволяє поліпшити механічні властивості кінцевих виробів, поліпшити їх зовнішній вигляд і оптимізувати вартість виробництва. Для дозування додаткових компонентів застосовуються спеціальні пристрої – дозатори.

Дозатор – пристрій для приготування суміші з декількох типів сировини і добавок з заданим співвідношенням компонентів. Існує 3 основних типи дозаторів: об’ємні (Волюметричні) дозатори подають компоненти шнеком або робітником колесом з осередками, гравіметричні дозатори дозуючі компоненти по вазі і дозатори рідких барвників, пристосовані для додавання рідких компонентів.

Дозатори барвника Plastic SystemsДозаторы красителя

призначені для автоматичного дозування добавок, встановлюються на горловину машини через установчу базу, яка також виконує функцію статичного міксера. На одну базу можуть бути встановлені одночасно 2 дозатора, що дозволяє отримати суміш з 3-ох компонентів – основна сировина + 2 добавки. Якщо приготовлена ​​суміш вимагає ретельного перемішування то замість бази можна використовувати міксер серії MIX, на який також можуть бути встановлені 2 дозатора.

Автоматичний контроль заснований на мікропроцесорній платі управління, яка дозволяє управляти параметрами дозування, встановлюючи вага порції в разі лиття під тиском або пропускну здатність у разі екструзії. Контролер дозволяє реалізувати різні режими роботи дозатора в залежності від типу обладнання (термопластавтомат або екструдер) і технологічних вимог. Програмне забезпечення дозаторів серії DM має функцію зворотного зв’язку для автоматичного калібрування. Контролер дозатора дозволяє зберігати в пам’яті до 50-ти рецептів використовуваних сумішей.

Для розширення діапазону дозування дозатори Plastic Systems оснащені змінним вузлом дозування (пара шнек / циліндр). Дозуючий шнек виконаний з нержавіючої сталі AISI 304.

Пофарбований сталевий бункер матеріалу об’ємом 15 л., Оснащений люком для установки різних завантажувачів.

Легке і швидке обслуговування і очищення бункера, оснащеного розвантажувальної заслінкою для швидкої зміни барвника, і швидке відкриття і демонтаж двигун-редуктор-шнека з дозатора.

Дозатори DM оснащені аналоговим входом 0 – 10В, для автоматичної кореляції швидкості обертання дозуючого шнека з обертанням шнека екструдера.

У дозаторах серії DM використовується Бесщеточний електродвигун потужністю 118 Вт і максимальною швидкістю обертання 3000 об / хв.