Вакуумні завантажувачі

Вакуумні завантажувачі – пристрої для подачі полімерних гранул або порошків в лінії по переробці пластику, такі як термопластавтомати, екструзійні лінії, видувні машини. Вакуумний завантажувач складається з вакуумної повітродувки, що створює необхідне розрідження повітря і бункера-приймача матеріалу. Конструктивно ці частини можуть бути зібрані в один блок чи встановлюватися окремо.

Основні характеристики, які слід враховувати при виборі вакуумного завантажувача:

  1. Продуктивність, кг / год, тобто здатність перемістити задану кількість  полімерної сировини (кг) за певний час (годину).
  2. Дистанція / висота подачі матеріалу. м, як правило вказується в метрах еквівалентної довжини лінії подачі матеріалу. При розрахунку еквівалентної довжини застосовуються такі коефіцієнти для обліку вигинів і підйомів лінії транспортування сировини:
    1 м горизонтальної лінії транспортування = 1 м еквівалентної довжини
    1 м підйому вертикальної лінії транспортування = 3 м еквівалентної довжини
    1 поворот на 90 градусів лінії транспортування = 10 м еквівалентної довжини
  3. Насипна щільність  сировини, кг / дм3.  Більшість використовуваних видів сировини мають насипну щільність в діапазоні 0,5-0,8 кг / дм3 і продуктивність вакуумних завантажувачів вказується виробниками для цього діапазону. Якщо ж завантажувана сировина має більшу чи меншу насипну щільність, слід враховувати цей параметр при виборі моделі вакуум-завантажувача.

Вакуумні завантажувачі Plastic Systems

Компанія ‘АЙ БІ СІ Системс’ постачає вакуумні завантажувачі для полімерів в гранулах або порошках, виробництва італійської компанії компанії Plastic Systems.

Модельний ряд вакуум-завантажувачів включає серії VLM – вакуум-завантажувачі з однофазним двигуном, і серії PD – вакуум-завантажувачі з трифазним двигуном.

Завантажники з однофазним двигуном серії VLМ,

з продуктивністю від 20 до 120 кг на годину, виконані у формі моноблока, однофазний двигун (220 В) знаходиться над бункером-приймачем матеріалу. Бункер виготовлений з нержавіючої сталі. Завантажники серії VLM оснащені тканинним фільтром і системою автоматичної прочистки фільтра. У комплекті з завантажувачами поставляється поліуретановий антистатический рукав для подачі сировини та аспіраційний зонд.

Вакуумні завантажувачі серії PD,

застосовуються в для подачі полімерних гранул на відстань до 150 м і продуктивністю до 3000 кг / год.
Завантажувач являє собою модульну систему, що складається з окремого вакуумного насоса потужністю від 1,1 до 15 кВт, і приймача матеріалу встановлюється безпосередньо на системну горловину обладнання. Модуль фільтра вибирається відповідно до забрудненістю сировини і потужністю вакуумного насоса. Обсяг бункера-приймача матеріалу визначається в залежності від необхідної продуктивності завантажувача, насипної щільності, що завантажується полімеру і дистанції подачі. Корпус загрузчиков виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудована система автоматичної прочистки фільтра завантажувача. Применяються для подачі полімерних гранул з температурою до +80 С, у термпластавтомати, екструдери, сушарки. Устанавліваються безпосередньо на обладнання.

Основні особливості загрузчиков серії PD

Мікропроцесорна панель управління
Автоматично очищається фільтр захисту повітродувки
Сигналізація про брак матеріалу
Магнітний датчик рівня
Гнучкий антистатический шланг з аспіраційних зондом
бункер-приймач матеріалу з нержавіючої сталі
вакуумні трубопроводи для подачі матеріалу, діаметр від 50 до 90 мм
розвантажувальна лопатка з нержавіючої сталі, забезпечена магнітним вимикачем для автоматичного управління рівнем матеріалу
самоочищається металевий сітчастий фільтр
отсечной вакуумний клапан зверху для автоматичного очищення фільтра

Ціни на вакуум-завантажувачі надаються за запитом.

Для складання коректного пропозиції нам необхідні наступні дані:

необхідна продуктивність завантажувача, кг / год
тип і марка завантажується полімеру
дистанція і висота подачі гранул
температура завантажуються гранул